Potřebujete provést servis nebo kontrolu plynového kotle? Víme, kdo v Teplicích vám pomůže

Date:

Mnozí z nás používají k topení plynové kotle nebo kotle na tuhá paliva. U obou je nutné provádět pravidelně kontrolu, u každého specifickou dle daného zařízení. Pokud vás čeká kontrola kotle plynového a jste z Teplic či okolí, obraťte se na společnost Topení Petr Paneš. Společnost je na trhu již od roku 1991 a nabízí mnohé služby, z nichž si zajisté vyberete tu, kterou právě potřebujete.

Skutečně obsáhlá nabídka služeb

Pan Petr Paneš a jeho topenářská firma vám přispěchá na pomoc, ať už potřebujete pomoct s vodoinstalací, kanalizačními a odpadními rozvody, topením, ústředním vytápěním, instalatérskými pracemi, tlakovými rozvody vzduchu, dodávkou ohřívačů, montáží a výměnou vodoměrů, kotlů, s projekcí, revizí, s podlahovým vytápěním i rozvody domovních plynovodů.

Dokonce můžete poptávat i rekonstrukce bytových jader, servis plynových zařízení Vaillant, servis kotlů, vyvložkování komínů, montáž kondenzačních kotlů, solárních systémů nebo tepelných čerpadel.

Když se blíže podíváme na servis kotlů, probíhá vždy celková kontrola stavu a funkce zařízení, vyčištění hořáku, kontrola výměníku a vyčištění výměníku u závěsných kotlů, vyčištění trysek, kontrola včetně případné úpravy tlaku u expanzní nádrže závěsných kotlů, kontrola funkce odvodu spalin, přepouštěcího ventilu u závěsných kotlů, kontrola nastavení výkonu kotle, kontrola funkce kotle, funkce bezpečnostních prvků, kontrola el. připojení i plynového připojení.

O plynové kotle se pan Paneš postará nejen v Teplicích, ale i v Mostě, Litvínově, Lounech, Ústí nad Labem a Děčíně.

Podívejte se na topeni-panes.cz a kontaktujte jej. Rád, ochotně a kvalitně vám pomůže.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Plazmový řezací stroj – řezání plazmou pro efektivní dělení materiálů

Řezání plazmou je velmi oblíbené, nabízí totiž řadu výhod....

Kvalitní betonové stěrky Microbond

Dekorativní a dekorační pohledová stěrka Microbond je stěrka na...

Jak vybrat kancelářskou židli do vaší domácí kanceláře?

Nedílnou součástí každé domácí kanceláře či pracovny je kvalitní...

Jak si vybrat správný talisman

Jako talisman bývá označovaný předmět, který má jeho majiteli...