Letní interiér: Bydlení jako na pobřeží

Date:

Vytvořit či přetvořit si interiér, ze kterého bude vyzařovat letní éter, nemusí být až tak těžké, když víme, co nás láká. Není třeba velké investice, většinou si vystačíte s několika doplňky a trpělivostí (tu budete potřebovat, než je seženete).

Důkaz, že letní interiér nemusí být plný jen žluté, oranžové či zelené. Stále platí nadčasové moudře: v jednoduchosti je krása.

Svěží rána jako na svítání na pláži můžete zažívat i doma u stolu. Ladit však keramiku
s obrazem na zdi? Jde to, a dokonce velmi lehce.

Jak na pobřeží

Jen máloco je tak povbuzující, jako chvíle strávené u moře. Tak proč si neosvěžit interiér a vnést esenci, jakou dýchá pobřeží, k sobě domů? Zaklidit si však poličky a stěny kotvami, lany či lasturami z poslední dovolené je už poněkud prvoplánové klišé.

Sofistikovanější je řešení, do kterého vpustíte jednoduchost přírody. Představte si pláž (bez vyvalujících se turistů, samozřejmě) a máte inspiraci na vskutku jednoduchou, ale osvěžující nadčasovou paletu barev pro váš interiér. Tak trochu spraťanský charakter tohoto obývacího pokoje zjemňuje a odlehčuje právě tapeta s akvarelovým motivem na zdi.

Modern living room interior with sofa

Jako balvany na pobřeží, až na to, že tyto jsou měkké. Taburety Sandared můžete použít jako podnožku nebo k sezení. V nabídce jsou ve třech velikostech s pletenými potahy. Vypadají dobře samostatně i spolu. Cena od 49 €, IKEA

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Plazmový řezací stroj – řezání plazmou pro efektivní dělení materiálů

Řezání plazmou je velmi oblíbené, nabízí totiž řadu výhod....

Kvalitní betonové stěrky Microbond

Dekorativní a dekorační pohledová stěrka Microbond je stěrka na...

Jak vybrat kancelářskou židli do vaší domácí kanceláře?

Nedílnou součástí každé domácí kanceláře či pracovny je kvalitní...

Jak si vybrat správný talisman

Jako talisman bývá označovaný předmět, který má jeho majiteli...